Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Gwiezdny Krąg2008-01-26  12:56:43
Kategoria: Aktualności

Europe Direct - Sieć Informacyjna w Słupsku zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”. Składa się on z trzech etapów: szkolnego, regionalnego i ogólnopolskiego. Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd studyjny do Brukseli ufundowany przez Janusza Lewandowskiego - posła do Parlamentu Europejskiego i wiceprzewodniczącego Komisji Budżetowej PE.

Organizatorem „Gwiezdnego Kręgu” są: Europe Direct - Sieć Informacyjna w Słupsku, młodzież I Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku oraz Koło Naukowe Współczesnej Myśli Politycznej i Stosunków Międzynarodowych „Pro Publico Bono”, działające przy Instytucie Historii Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Koło Naukowe „Katena” przy Zakładzie Kształtowania i Ochrony Środowiska przy Instytucie Geografii Akademii Pomorskiej. Pomysłodawcą i animatorem wszystkich trzech edycji konkursu jest Rafał Kuligowski.

Szczegółowe informacje, regulamin, formularz zgłoszeniowy i aktualne informacje można znaleźć w siedzibie i na stronach internetowych Europe Direct - Sieć Informacyjna http://www.europedirect.slupsk.pl/. (jas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl