Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
SGI Baltis kupiło nowy grunt w Słupsku2008-01-25  16:34:05
Kategoria: Aktualności

SGI Baltis, deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości mieszkań, kupił nowy grunt na terenie Słupska. Teren o powierzchni 5,7 tys. m2 zlokalizowany jest na przecięciu ulic Orzeszkowej i Kopernika. W ramach inwestycji firma planuje budowę luksusowego kompleksu mieszkaniowo - usługowego. Na nowo kupionym gruncie powstaną trzy pięciokondygnacyjne budynki. Najniższa kondygnacja będzie przystosowana do celów usługowych. Na czterech pozostałych kondygnacjach deweloper wybuduje łącznie 71 luksusowych mieszkań z podziemnymi garażami na 90 miejsc.

W sąsiedztwie kupionego gruntu inwestor posiada inną działkę zlokalizowaną przy ul. Kopernika. Łącznie na obu tych terenach, o powierzchni przekraczającej 12,5 tys. m2, firma planuje budowę około 200 najwyższej klasy mieszkań.

- O atrakcyjności naszej nowej inwestycji świadczy nie tylko wysoka klasa mieszkań, które wybudujemy, ale również doskonałe usytuowanie tego terenu. Znajduje się on blisko centrum miasta a jednocześnie zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie trasy wylotowej prowadzącej do Ustki - informuje Grzegorz Kawecki, wiceprezes SGI Baltis. - Kupno luksusowego mieszkania w Słupsku może stanowić godną uwagi alternatywę wobec wyższych cen mieszkań w Ustce. Budowany przez nas kompleks mieszkaniowy będzie dzieliło od plaż Ustki zaledwie 15 km - dodaje Kawecki.

Nowe osiedle otoczone będzie terenami zielonymi. W okolicy znajduje się park, rzeka i staw. Niedaleko położony jest także stadion lekkoatletyczny i las, co tworzy idealne warunki do zamieszkania dla osób ceniących aktywny wypoczynek. To już druga inwestycja tej firmy na terenie Słupska w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W październiku ubiegłego roku SGI Baltis otrzymało pozwolenie na budowę kompleksu mieszkaniowego o nazwie Bursztynowe Osiedle, zlokalizowanego przy ulicy Kulczyńskiego. W ramach inwestycji, deweloper wybuduje ponad 160 mieszkań. (opr. jas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl