Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Książka teleadresowa pkt.pl już w Słupsku2007-12-04  10:26:48
Kategoria: Aktualności

Firma pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne, wydawca książek teleadresowych z danymi firm i instytucji w Polsce, rozpoczęła dystrybucję książki pkt.pl Słupsk. Zawiera ona kompleksowe i aktualne informacje o firmach i instytucjach na obszarze Słupska oraz w regionie słupskim. Wydawnictwo trafi do odbiorców prywatnych oraz wszystkich firm z bazy pkt.pl. Dodatkowo firmy będące klientami pkt.pl otrzymają płyty CD z regionalnym zestawieniem firm.

Książki pkt.pl oferują obecnie swoim klientom i użytkownikom ponad 1100 branż gdzie można zamieścić i odnaleźć bogaty zestaw informacji ofertowych firm i teleadresowych firm i instytucji. Regionalna książka pkt.pl oferuje również przewodnik Lekarze dla Słupska i regionu słupskiego zawierający informacje o lekarzach 22 specjalności, w tym o lekarzach alergologach, diabetologach, ginekologach, internistach, okulistach, onkologach i wielu innych. Na początku przewodnika Lekarze użytkownik znajdzie definicje wszystkich specjalności lekarskich jakie występują w książce. Przewodnika Lekarze należy szukać w książce słupskiej pkt.pl na żółtych stronach pod literą L jak Lekarze.

Nowymi elementami książki pkt.pl są: zestawienie wszystkich najważniejszych urzędów w Polsce, w tym ministerstw, kancelarii sejmu i senatu, PAIIZ, GUS, Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego w branży Urzędy Centralne. W książce pkt.pl można też znaleźć niespotykaną dotąd w innych książkach teleadresowych branżę „Unia Europejska - instytucje, informacje”, która zawiera informacje o Regionalnych Centrach Informacji Europejskiej i punktach kontaktowych programów pomocowych UE dla całej Polski. Inną nowatorską branżą są „Rzecznicy Praw” (m.in. obywatelskich i dziecka), którzy w innych książkach teleadresowych są przeważnie „ukryci” w strukturach i pod hasłami urzędów miejskich, a tym samym trudni do znalezienia.

Aby użytkownicy książki pkt.pl mogli łatwiej i szybciej wyszukiwać firmy oraz produkty i usługi, książka ta została wyposażona w najbogatszy na rynku Yellow Pages indeks branż i odsyłaczy, który w badaniu fokusowym został uznany przez użytkowników za najprzyjaźniejszy wśród wszystkich książek teleadresowych (SMG/KRC Millward Brown, badanie fokusowe, czerwiec 2006). Co więcej - indeks jest stale modernizowany, gdyż pkt.pl stale analizuje rynek pod kątem nowych rozwijających się branż o wysokim potencjale i uwzględniają je w kolejnych iteracjach indeksu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie sposobu wyszukiwania informacji w książce pkt.pl stworzono dla użytkowników specjalną sekcję „Jak korzystać”. Przedstawia ona w przejrzysty sposób różne modele korzystania z książki, np. wyszukiwanie firm według nazwy, wyszukiwanie firm według branż oraz wyszukiwanie produktów i usług gwarantujące jak najszybsze dotarcie do pożądanej informacji. Katalog będzie dystrybuowany w Słupsku wśród firm i osób prywatnych do 18 grudnia 2007 roku. (opr. jas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl