Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Numery IPFON w słupskiej strefie 0-592007-06-02  09:04:53
Kategoria: Aktualności

Mieszkańcy dawnego województwa słupskiego mogą już korzystać z usług telefonii internetowej sieci IPFON. Jako jedyny z operatorów VoIP, zaczął on świadczyć usługi w strefie numeracyjnej 0-59. Dla słupszczan oznacza to dostęp do taniej telefonii stacjonarnej oraz możliwość uniezależnienia się od tradycyjnych i drogich operatorów.

Wejście IPFON do strefy numeracyjnej 0-59 dla mieszkańców Słupska i okolic oznacza, że będą mięli rzeczywistą alternatywę dla dotychczasowych firm telekomunikacyjnych. Operator oferuje numer telefonu za darmo i najniższe stawki na połączenia. W ramach sieci rozmowy są bezpłatne, na numery stacjonarne w Polsce kosztują 9 gr za minutę, a za granicę już od 11 gr za minutę. Do tego naliczanie sekundowe i brak abonamentu.

Żeby skorzystać z usług sieci, należy mieć stały dostęp do Internetu. Dzwonić można albo z komputera (przy pomocy darmowego programu), albo za pomocą zwykłego aparatu telefonicznego. W tym drugim przypadku potrzebna jest jeszcze specjalna bramka VoIP (koszt ok. 200 zł), do której podłączyć można dowolny aparat analogowy. Użytkownik otrzymuje numer stacjonarny i może rozmawiać, tak jak w przypadku tradycyjnej telefonii, tyle że taniej.

Przed przyłączeniem się do IPFON istnieje możliwość sprawdzenia jakość połączeń i usług sieci. Otrzymujemy numer telefonu strefy słupskiej (0-59) i dziesięć darmowych minut na połączenia na numery stacjonarne w Polsce.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty operatora można znaleźć na stronie internetowej IPFON pod adresem: http://www.ipfon.pl/ (jas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl