Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Targi Pracy i Edukacji już wkrótce2005-10-15  09:28:02
Kategoria: Aktualności

Pomorska Akademia Pedagogiczna zaprasza wystawców, którzy chcą wziąć udział w tegorocznych Targach Pracy i Edukacji organizowanych 25 października przez. Biuro Karier PAP. Ideą Targów jest połączenie dwóch tematów, pracy i edukacji oraz dostarczenie studentom i absolwentom PAP informacji o pracodawcach działających na lokalnym rynku pracy, ich potrzebach kadrowych i oczekiwaniach wobec potencjalnych pracowników. Studenci będą mieli okazję osobiście porozmawiać z pracodawcami o procedurach rekrutacji, perspektywach rozwoju zawodowego, a także zapoznać się ze strukturą organizacyjną firm i mechanizmem ich funkcjonowania na rynku pracy.

W czasie Dnia Kariery Zawodowej studenci i absolwenci będą mogli także skorzystać z szerokiej oferty uczelni wyższych, szkół języków obcych oraz różnych ośrodków podnoszących kwalifikacje. Organizacja Targów umożliwia również pracodawcom zaprezentowanie i zareklamowanie własnej firmy, np. poprzez prezentacje lub ulotki oraz przedstawienie konkretnych ofert pracy i stażów. Wystawcy będą mogli także „nakreślić” sylwetki poszukiwanych przez siebie pracowników oraz przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną z kandydatami na określone stanowisko.

– Do udziału w Targach zapraszamy biura pośrednictwa pracy, organizacje poszukujące wolontariuszy, firmy doradztwa personalnego, a przede wszystkim pracodawców poszukujących kadr, w tym również stażystów. Wychodząc naprzeciw obecnym tendencjom do pogłębiania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji, pragniemy zaprosić do udziału również wszystkie placówki edukacyjne – podkreślają organizatorzy.
 
Dzień Kariery Zawodowej odbędzie się na holu Wydziału Historyczno – Filologicznego
przy ul. Arciszewskiego 22a w godzinach od 10 do 15.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Targach Pracy i Edukacji powinny skontaktować się telefonicznie z Biurem Karier, tel. 0-59 84 00 513.


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl