Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Oddział Randstad w Słupsku2007-03-29  13:21:54
Kategoria: Aktualności

W Słupsku przy ulicy Wojska Polskiego 16 B swój oddział otworzyła firma rekrutacyjna Randstad - jedna z większych na polskim rynku agencji doradztwa personalnego i pracy zawodowej. Biuro będzie świadczyć pełen zakres usług dla osób poszukujących pracy i lokalnych firm, poprzez m.in. dobór i rekrutację pracowników i administrowanie dokumentacją kadrowo-płacową.

- Na szybkie zatrudnienie mogą liczyć przede wszystkim kandydaci szukający pracy w produkcji np. operatorzy wtryskarek, ponadto pracownicy magazynowi, a jeśli chodzi o specjalistów odnotowujemy największe zapotrzebowanie na inżynierów projektów, kierowników produkcji, inżynierów utrzymania ruchu - mówi Ilona Boye-Hansen District Manager Randstad. - Wprawdzie największa grupa bezrobotnych to ludzie o niskim i średnim wykształceniu, ale dla nich jest obecnie najwięcej ofert pracy - dodaje Boye-Hansen.

Do biura w Słupsku mogą zgłaszać się wszyscy bezrobotni, osoby, które chcą zmienić pracę lub uzyskać informację na temat lokalnego rynku pracy. Konsultanci pomogą napisać cv, list motywacyjny oraz udzielą porad dotyczących sposobów poszukiwania etatu.

- Wystarczy do nasz przyjść, porozmawiać z konsultantem i wypełnić aplikację - zachęca wszystkie osoby bezrobotne Ilona Boye-Hansen. (jas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl