Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
„Srebrny Niedźwiedź 2006” startuje2007-03-05  12:43:05
Kategoria: Aktualności

Rozpoczęła się dziewiąta edycja konkursu „Srebrny Niedźwiedź 2006” - Lider Promocji Słupskiej Gospodarki. Organizatorami konkursu są: Starostwo Powiatowe w Słupsku, Urząd Miejski w Słupsku, Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa, Wyższa Hanzeatycka Szkoła Zarządzania w Słupsku, Pomorska Izba Rolnicza w Pruszczu Gdańskim, Rada Regionalna Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Słupsku, Izba Rzemieślnicza Pomorza Środkowego w Słupsku, Stowarzyszenie Produktów Markowych i Turystyki Wiejskiej „Słupia” oraz „Miesięcznik Targowy” w Słupsku.

W tym roku konkurs będzie przebiegał w następujących kategoriach: firmy mikro, firmy małe, firmy średnie, firmy duże, firmy makro, instytucje okołobiznesowe, menedżer słupskiej gospodarki i gospodarstwa rolne, w tym prowadzące działalność agroturystyczną. „Srebrny Niedźwiedzia 2006” zostanie przyznany także w kategorii media. Po raz pierwszy redakcje do wyróżnienia typować będą sami uczestnicy konkursu. Media będą mogły przyznać też swoje niezależne nagrody wyróżniającym się firmom i menedżerom. Tym razem nie trzeba wnosić opłat za udział w konkursie. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie „karty zgłoszenia” i odesłanie na adres słupskiego starostwa. Wszystkie koszty związane z konkursem wzięły bowiem na siebie po raz pierwszy samorządy. Karty zgłoszenia wraz z zaproszeniami do udziału oraz regulaminem zostaną rozesłane do firm i gospodarstw. Niezależnie od tego będzie je można pobrać w Wydziale Rozwoju, Promocji Powiatu i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Słupsku, a także ze strony internetowej: http://www.powiat.slupsk.pl/. Termin zgłoszeń do konkursu upływa 15 marca.

Podstawą oceny będą informacje nadesłane przez uczestników. Główne kryteria to wskaźniki ekonomiczne osiągnięte w 2006 roku, aktywność gospodarcza i promocyjna. Powołana przez organizatora Komisja zweryfikuje nadesłane materiały i nominuje kandydatów do nagrody głównej. Laureatów wybierze Kapituła. Laureaci zostaną uhonorowani „Srebrnymi Niedźwiedziami 2006” i „Srebrnymi Plakietami 2006” na uroczystej Gali Promocji Słupskiej Gospodarki w Słupsku. Na Gali tej rozstrzygnięta zostanie też dziewiąta edycja konkursu na „Słupski Produkt Roku 2006”, który jest organizowany przez Radę Regionalną FSNT NOT w Słupsku. Konkurs odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego i Wojewody Pomorskiego.


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl