Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Wyjątkowy spektakl dla Oskara2007-02-26  18:04:52
Kategoria: Kultura

Dwieście osób obejrzało spektakl pt. „Bajka - łańcuszek”, z którego częściowy dochód został przekazany na konto Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc rodzinie i rehabilitację 2-letniego Oskara, który wskutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności wypadł przez okno z drugiego piętra na chodnik.

- Nie pierwszy raz organizujemy tego typu imprezy, z których częściowy dochód przekazujemy potrzebującym. Pomagaliśmy już m.in. ofiarom trzęsienia ziemi w Pakistanie, poszkodowanym w tragicznym wypadku zawalenia się hali targowej w Katowicach oraz rodzinom górników, którzy zginęli w kopalni Halemba - podkreśla Małgorzata Kamińska - Sobczyk, Dyrektor Naczelny i Artystyczny Państwowego Teatru Lalki Tęcza w Słupsku.

Chłopiec wraca już do zdrowia. Opuścił szpital i razem ze swoją mamą oraz rodziną przyszedł obejrzeć spektakl. Po jego zakończeniu odbyła się loteria rzeczowa nagród ufundowanych przez sponsorów. W losowaniu brał udział każdy zakupiony bilet. (jas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl