Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Drugi termin składania wniosków2007-02-07  11:04:56
Kategoria: Aktualności

Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku w środę 10 stycznia bieżącego roku zakończyło przyjmowanie wniosków składanych w ramach konkursu grantowego „Pracownia Umiejętności”. 25 stycznia odbyły się obrady Lokalnej Komisji Konkursowej, która podjęła decyzję o przyznaniu dotacji czternastu spośród dwudziestu nadesłanych wniosków. Pomysły grup młodzieżowych dotyczyły rozmaitych form aktywności Słupskiej młodzieży: teatru, muzyki, historii, sportu, czy pomocy osobom niepełnosprawnym. Wśród nagrodzonych znalazły się inicjatywy zakładające utworzenie klubu bilardowego w Charnowie, czy Koła Młodych Gospodyń Wiejskich przy Gminnym Ośrodku Kultury w Ustce.

Dobrą informacją dla wszystkich, którzy o Pracowni dowiedzieli się zbyt późno, aby napisać wniosek do CIO jest to, że Komisja Konkursowa nie wyczerpała całej puli środków przeznaczonej na dotacje. W związku z tym wyznaczono drugi termin składania dokumentów, który upływa w poniedziałek 19 lutego.

Szczegółowe informacje dotyczące drugiej tury konkursu udziela koordynator programu: e-mail: grzegorz.basarab@cio.slupsk.pl, tel. 059 840 29 20. (jas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl