Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Media Markt w Arenie2007-01-31  08:24:52
Kategoria: Aktualności

Do grona najemców słupskiego centrum Arena dołączył Media Markt, którego salon zajmie powierzchnię 4855 mkw. Wg Marcina Maternego - dyrektora ds. rozwoju Echo Investment SA, odpowiedzialnego za komercjalizację Areny - umowa z Media Marktem to kolejny, ważny krok na drodze pozyskiwania najemców centrum w Słupsku.

- Media Markt to ważny, znaczący partner i istotna marka w naszym centrum. Jestem przekonany, że to również bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Słupska, którzy już niedługo będą mogli skorzystać z szerokiej i atrakcyjnej oferty nowego salonu tej znanej, jakże rozpoznawalnej firmy. Po zakończeniu komercjalizacji i zamknięciu kształtu części rozrywkowej, wynajmowanie powierzchni handlowych nabiera tempa, stale podpisywane są nowe umowy, a zainteresowanie sieci handlowych naszą lokalizacją jest bardzo duże. Kilkanaście nowych umów jest obecnie w ostatniej fazie negocjacji - podkreśla Marcin Materny, dyrektor ds. rozwoju Echo Investment SA.

Centrum handlowo - rozrywkowe Arena powstanie na terenie byłej Fabryki Mebli. Na powierzchni około 84.000 mkw. znajdzie się ponad 150 sklepów i punktów usługowych, hipermarket spożywczo - przemysłowy, a także markety RTV/AGD z ofertą dla domu i ogrodu. W części rozrywkowo - rekreacyjnej, oprócz 7-salowego multiplexu, planowana jest także 12-torowa kręgielnia i dyskoteka. Ofertę centrum uzupełnią liczne kawiarnie, restauracje, a także plac zabaw dla dzieci i parking dla 1250 samochodów.

Otwarcie obiektu planowane jest na przełomie 2007/2008 roku.


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl