Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Wyniki konkursu „Wybierz Zdrowie”2007-01-09  12:34:02
Kategoria: Aktualności

W Starostwie Powiatowym w Słupsku podsumowano I Powiatowy Konkurs Plastyczny o tematyce przeciwdziałania narkomanii „Wybierz Zdrowie”. Wzięło w nim udział 50 uczniów z 11 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W kategorii „ulotka” zwyciężyła praca Katarzyny Dawidowskiej, uczennicy klasy III Gimnazjum w Główczycach. Wyróżnienia otrzymali: Damian Ceynowy, uczeń klasy III Gimnazjum w Główczycach i Szymon Borowczyk, uczeń klasy III Zespołu Szkół nr 1 w Damnicy.

W kategorii „plakat” zwyciężyła praca Martyny Jędrzejewskiej, uczennicy klasy III Gimnazjum w Dębnicy Kaszubskiej. Wyróżnienia otrzymali: Beata Mazanek, uczennica klasy III TOŚ Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku, praca zbiorowa: Agaty Mielewczyk, Martyny Szmajdy, Agaty Grabowskiej i Sabiny Złoch, uczennic klasy I Gimnazjum w Główczycach oraz praca zbiorowa: Izabeli Żurawskiej i Karoliny Łoś, uczennic klasy III Zespołu Szkół w Damnicy.

W kategorii „ilustracji do kalendarza” zwyciężyła praca Adriana Kuczuna, ucznia klasy I Publicznego Gimnazjum w Objeździe.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i wydrukowane nagrodzone prace. Zostaną one również rozesłane do wszystkich szkół w powiecie słupskim, zakładów opieki zdrowotnej i organizacji prowadzących działalność w zakresie ochrony zdrowia. (jas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl