Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Słupszczanie szkolą warszawiaków2006-11-03  15:20:52
Kategoria: Aktualności Piotr Kozłowski

W Szkole Policji w Słupsku rozpoczęły się warsztaty pedagogiczne dla policjantów z warszawskiego Oddziału Prewencji. To pierwsze tego rodzaju przedsięwzięcie. W trakcie zajęć kilkunastu funkcjonariuszy uczyć się będzie, w jaki sposób przekazywać wiedzę i doświadczenia zawodowe swoim młodszym kolegom.

– Stołeczny Oddział Prewencji przyjmuje bardzo dużo osób do służby kandydackiej. Zdarza się, że wykładowcy prowadzący szkolenia nie są w stanie przekazać całej niezbędnej wiedzy młodym policjantom. Aby zapewnić odpowiedni poziom szkolenia pomocą służyć będą dowódcy poszczególnych plutonów, których grupa szkoli się u nas od poniedziałku – mówi podinsp. Leszek Ptach z Wydziału Metodyki Szkolenia SP w Słupsku.

W trakcie warsztatów w Słupsku stołeczni policjanci poznawać będą między innymi zagadnienia dydaktyki dorosłych oraz formy kształcenia. Nauczą się też wybranych metod przyswajania wiedzy i posługiwania się pomocami dydaktycznymi.

– Uczestnicy warsztatów w przeciągu dwóch tygodni osiągną taki poziom wiedzy pedagogicznej by móc prowadzić zajęcia – dodaje posinsp. Ptach.


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl