Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Policjanci uratowali mężczyznę2006-08-01  09:35:04
Kategoria: Kronika Policyjna

W poniedziałek, 31 lipca około godziny 9.10 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymał zgłoszenie, że na dachu budynku przy ulicy Zamenhoffa leży nietrzeźwy mężczyzna. Policjanci przybyli na miejsce zobaczyli młodego człowieka leżącego na dachu nad wejściem do klatki schodowej na wysokości I piętra. Mógł w każdej chwili spaść na chodnik. Jednak szybka interwencja policjantów i przechodniów zapobiegła dramatowi.

Jeden z policjantów dostał się na dach a drugi razem z przechodniami asekurował go z dołu. Policjant znajdujący się na górze w ostatniej chwili złapał za pasek od spodni zsuwającego się z dachu mężczyznę. Przy pomocy swojego kolegi wciągnął mężczyznę do klatki schodowej. Jak się okazało 21-latek ze Słupska był pod wpływem alkoholu. Nie pamiętał jak się znalazł na dachu. Na całe szczęście nic mu się nie stało. Przybyła na miejsce matka zabrała młodzieńca do domu.

Policjanci sierż. Tomasz Strzelecki i sierż. Przemysław Wierzbicki za swoją godną naśladowania postawę i szybkość działania, co zapobiegło upadkowi z dachu młodego człowieka zostali przez Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku wyróżnieni pochwałą. (jas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl