Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
VIII Gala Promocji Słupskiej Gospodarki2006-04-28  12:08:42
Kategoria: Aktualności

Już po raz ósmy odbyła się Gala Promocji Słupskiej Gospodarki, w czasie której uroczyście wręczono statuetki Srebrnego Niedźwiedzia. Honorowym goście uroczystości, która odbyła się w sali Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” w Słupsku była Halina Frąckowiak. Artystka żywiołowo zaśpiewała utwory ze swojego najnowszego albumu, czym podbiła serca zebranej publiczności. Zaszczytny tytuł Menadżera słupskiej gospodarki zdobył Tadeusz Koper, prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku. Najlepszą firmą zatrudniającą do 150 osób okazał się Enwod - Elektrownie Wodne Słupsk, a wśród firm zatrudniających do 300 osób bezkonkurencyjne okazało się Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

Tytuł gospodarstwa rolnego roku zdobyło „Gospodarstwo Sadownicze – Głobino” należące do Ewy Grabosz-Karnickiej i Feliksa Karnickiego, a najlepszym gospodarstwem agroturystycznym okazała się „Wędrowna Barć” z Krzemienicy, należąca do Grażyny i Leszka Onisiewicz. W kategorii gminy wiejskie zwyciężył Urząd Gminy w Słupsku, a w kategorii miasta i powiaty Gmina Miasto Lębork. Najlepszą instytucją okołobiznesową został Zakład Doskonalenia Zawodowego ze Słupska. Statuetkę za wkład w promocję lokalnej gospodarki wręczono również redakcji „Dziennika Bałtyckiego”.

Nagrodę Specjalną za wprowadzenie nowoczesnych technologii w produkcji wieprzowiny i utrzymanie stanowisk pracy w rolnictwie otrzymała firma Poldanor SA z Przechlewa. (jas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl