Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Dzień Pracownika Socjalnego2005-11-24  13:11:37
Kategoria: Aktualności

Każdy dzień przynosi pracownikom socjalnym nowe wyzwania, które poprzez swoją trudność i złożoność, wymagają natychmiastowych i kreatywnych czynności. Efektywne działania Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Słupsku pozwalają na realizację coraz to nowszych i doskonalszych inicjatyw na rzecz pomocy drugiemu człowiekowi.

Za wybitne osiągnięcia i nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej sześciu słupskich pracowników zostało wyróżnionych przez ministra pracy i polityki społecznej podczas obchodów Dnia Pracownika Socjalnego w Warszawie.

Życzliwość i otwartość na potrzeby innych osób, szacunek i zaangażowanie w codzienna pracę, zaowocowały uśmiechem i wdzięcznością ludzi, którym los nie oszczędził problemów jak również wyróżnieniami i nagrodami, które otrzymali pracownicy 21 listopada br. w słupskim ratuszu.

Zespoły z rejonów I, III i IV były najbardziej skuteczne i znacząco wykraczały poza codzienne obowiązki i wykazywały się ciekawymi inicjatywami społecznymi. Prezydent wręczył odznaczenia, złożył wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w pracę na rzecz mieszkańców naszego miasta oraz życzenia kolejnych sukcesów.


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl