Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Wolne miejsca na uczelni2008-07-30  07:20:43
Kategoria: Aktualności

Słupska Akademia Pomorska posiada jeszcze wolne miejsca dla absolwentów szkół średnich. Drugi nabór potrwa do 12 września.

Dokumenty można składać na filologię polską (specjalność filologia polska z historią oraz filologia polska z wiedzą o kulturze), historię (specjalności: archiwistyka, historia z wiedzą o społeczeństwie, współczesne stosunki międzynarodowe), filologię (specjalności: filologia rosyjska z językiem angielskim, filologia angielska z językiem niemieckim, filologia germańska z językiem angielskim, filologia germańska), biologię (specjalności: biologia z przyrodą, biologia medyczna, ochrona środowiska przyrodniczego), geografię (specjalności: geografia z przyrodą, kształtowanie i ochrona środowiska, gospodarka i polityka samorządowa), matematykę (specjalność matematyka z zastosowaniami w finansach), pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, filozofię (specjalności: filozofia kultury, komunikacja i mediacje społeczne oraz organizacja życia publicznego i współdziałanie społeczne), edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej (specjalność edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej z pedagogiką wczesnoszkolną i przedszkolną).

Dodatkowy termin egzaminów wstępnych dla kandydatów ze „starą maturą” na wszystkie kierunki odbędzie się 18 września. (mas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl