Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Polski hydraulik zawitał do Słupska2005-11-15  14:10:23
Kategoria: Aktualności

W sobotę, 12 listopada br. mieszkańcy Słupska tłumnie uczestniczyli w otwarciu nowego sklepu Vabbi Factory Outlet. Uroczystego otwarcia 24-go Vabbi dokonali Piotr Adamski, znany jako "polski hydraulik", Maciej Kobyliński, Prezydent Miasta Słupska oraz prezes firmy Semax S.A. - Mariusz Szeib. Atrakcją wydarzenia była obecność Piotra Adamskiego, "polskiego hydraulika", który jest twarzą Vabbi FO. Klienci mogli zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie oraz otrzymać plakat z autografem. Symbolicznego przecięcia wstęgi, otwierającego sklep, dokonał prezes Szeib oraz prezydent Słupska Maciej Kobyliński. Tego dnia pogoda nie sprzyjała spacerom, ale w nowym sklepie zjawiły się tłumy. Kolejka przed wejściem ustawiała się już na godzinę przed planowanym otwarciem. "Z reguły rzeczywiście są setki ludzi i widzę, że tutaj też jest gęsto" – skomentował sytuację prezes Szeib.

"Jestem zadowolony z tego, że tu przyszedłem. Ceny nie są za wysokie, uważam, że dostępne dla każdego klienta."- podsumowuje pierwszą, ale jak twierdzi nie ostatnią wizytę w Vabbi 44 letni Pan Jerzy. Zgodnie z tradycją, podczas otwarcia nowego Vabbi przekazane zostały dary na rzecz jednego z miejscowych ośrodków pomocy społecznej. "Biznes potrafi mieć serce otwarte, na najbardziej potrzebujących – nasze dzisiejsze spotkanie jest tego najlepszym świadectwem" - powiedział Prezydent Słupska Maciej Kobyliński, przekazując dary od sieci Vabbi dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Wózki wypełnione markową odzieżą trafiły na ręce wicedyrektor ośrodka, pani Teresy Glazy i jej podopiecznych.

Sklep w Słupsku to dwudziesty czwarty punkt sieci w Polsce. Sieć rozwija się też poza granicami kraju. We wrześniu otwarto pierwszy zagraniczny sklep Vabbi FO w Wilnie.

Vabbi Factory Outlet jest pionierem na rynku outletów w kraju. W sklepach sieci klienci znajdą markową odzież i obuwie w cenach niższych o 30 – 70% od cen wyjściowych. Niskie ceny są efektem sprzedaży końcówek serii i nadwyżek produkcyjnych.

Vabbi istnieje od 1999 roku i jest pierwszą, a zarazem największą siecią sklepów typu outlet w Polsce. Właścicielem marki jest poznańska firma Semax S.A.

Źródło: eSłupsk


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl