Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Wsparcie dla obrony antyrakietowej2008-03-22  10:32:46
Kategoria: Aktualności

Sojusz na Rzecz Wspierania Obrony Antyrakietowej uruchomi wkrótce stronę internetową w języku polskim - poinformował Riki Ellison prezes i fundator MDAA. Dyrektorem polskiego oddziału Sojuszu mianowano dr. Andrzeja Jodkowskiego, który będzie służył polskiej opinii publicznej niezależną informacją nt. obrony antyrakietowej.

Strona internetowa MDAA http://www.missiledefenseadvocacy.org/ będzie zawierać ikonę, po kliknięciu której czytelnik zostanie przekierowany do wersji w języku polskim. Nowa strona, oferująca niezależne informacje nt. obrony antyrakietowej, będzie w pełni uruchomiona i zintegrowana 4 kwietnia 2008 r. Do tego czasu dostępny będzie jej przykładowy fragment.

Dr Andrzej Jodkowski, nowy dyrektor polskiego oddziału Sojuszu na Rzecz Wspierania Obrony Antyrakietowej, jest obywatelem polskim. Pracował jako wykładowca ekonomii w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Słupsku, obecnie mieszka w Warszawie. Jest dostępny pod adresem: ajodkowski@missiledefenseadvocacy.org. Dr A. Jodkowski będzie organizował i promował działalność MDAA w Polsce a także służył informacjami nt. obrony antyrakietowej społecznościom lokalnym, organizacjom społecznym, urzędnikom państwowym i mediom. Dr Jodkowski, od dawna związany z MDAA, jest szczerze przekonany, że dzięki obronie antyrakietowej świat stanie się bardziej bezpieczny.

Sojusz na Rzecz Wspierania Obrony Antyrakietowej (http://www.missiledefenseadvocacy.org/) jest organizacją typu non-profit, nie reprezentuje rządu USA ani rządu innego kraju, jak również nie reprezentuje żadnej partii politycznej ani środowiska biznesowego. MDAA jest nadzorowana przez Radę Dyrektorów, którzy nie są powiązani w jakikolwiek sposób z rządem USA lub przemysłem obronnym. MDAA został założony w 2002 roku przez Rikiego Ellisona, który jest związany z obroną antyrakietową od 1982 roku, przez ostatnie 26 lat działając aktywnie na rzecz jej powstania.


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl