Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza
zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

X Zamknij


 

ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
db kredyt już w Słupsku2008-02-25  15:08:56
Kategoria: Aktualności

Deutsche Bank PBC S.A. uruchomił w Słupsku przy ulicy Wojska Polskiego 2a/1 placówkę db kredyt - marki specjalizującej się w udzielaniu szybkich kredytów konsumenckich. To pierwsza placówka db kredyt w Słupsku i zarazem 69 na terenie całej Polski. Na najbliższe miesiące planowany jest dalszy rozwój struktur sprzedaży. W placówkach db kredyt klienci detaliczni mogą skorzystać z oferty „db kredytu gotówkowego” - nowoczesnego, elastycznego kredytu konsumpcyjnego udzielanego w kwotach między 500 a 80 000 zł netto na okres nawet do 72 miesięcy. Bank nie wymaga żadnych zabezpieczeń ani poręczycieli, akceptuje także szeroki wachlarz źródeł dochodu i dokumentów.

Kredyt oferowany jest klientom o miesięcznych dochodach zaczynających się na poziomie 450 zł brutto. Jego wysokość warunkowana jest potrzebami oraz możliwościami finansowymi konkretnego kredytobiorcy. „db kredyt gotówkowy” może być udzielony wraz z opcjonalnym, atrakcyjnym pakietem ubezpieczeń, obejmującym zarówno: ochronę życia i zdrowia kredytobiorcy, ubezpieczenie na wypadek utraty źródła zatrudnienia czy czasowej lub trwałej niezdolności do pracy. Oprocentowanie kredytu z ubezpieczeniem jest niższe od standardowego o 2 punkty procentowe i zaczyna się już na poziomie 9,99%. Co więcej, kredyt gotówkowy z opcją ubezpieczenia, można teraz otrzymać już na podstawie dowodu osobistego. Oferta dotyczy kredytów udzielanych w kwocie do 7000 zł netto. Maksymalny okres kredytowania to 48 miesięcy.

Ofertę banku wzbogaca, udzielany bez zabezpieczeń i poręczycieli, db kredyt konsolidacyjny przeznaczony na spłatę szerokiej gamy zobowiązań w tym: kredytów i pożyczek gotówkowych, samochodowych, ratalnych, zadłużenia z tytułu kart kredytowych oraz limitów w kontach osobistych, a także innych kredytów niezabezpieczonych. Konsolidacji podlega nawet 1 produkt kredytowy. Informacje o ofercie db kredyt dostępne są we wszystkich placówkach banku oznaczonych logo db kredyt, na stronie internetowej http://www.dbkredyt.pl/ oraz pod numerem infolinii 0 801 150 150.


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl