:. Kontakt e-mail
Partnerzy:

Jest lepiej2008-01-07  13:54:02
Kategoria: Sport

Drużyna Energii Czarnych Słupsk po raz pierwszy po noworocznej przerwie zaprezentowała się swoim kibicom i wygrała z Polpakiem Świecie 76:65 (19:20, 26:19, 14:15, 17:11). Mecz ten pokazał nowe, lepsze oblicze słupszczan. Wprawdzie pierwsza kwarta należała do gości, jednak słupszczanie systematycznie odrabiali straty i od drugiej kwarty objęli kilkupunktowe prowadzenie, które nie zapowiadało tak wysokiego zwycięstwa. Dopiero na trzy minuty przed końcem spotkania za 3 punkty trafił Kikerpill i Czarni prowadzili 70:57. W końcówce zawodnicy Polpaku próbowali odrobić straty, ale wobec twardej i konsekwentnej gry słupszczan musieli pogodzić się z porażką. Dla Energii najwięcej punktów zdobył Aleksander Kudriawcew - 16, kolejne dobre spotkanie rozegrał nowy rozgrywający Cedric Bozeman - 15 punktów. Graczem meczu wybrano Omara Barletta (15). Wśród gości najlepiej zagrał Bobby Dixon (19). (mas)