:. Kontakt e-mail
Partnerzy:

Wracają na tarczy2007-12-21  21:40:58
Kategoria: Sport

Zespół Energii Czarnych Słupsk nie wygrał drugiego z rzędu meczu w Dominet Bank Ekstralidze. Słupszczanie ulegli we Wrocławiu miejscowemu ASCO Śląsk 73:84 (17:20, 8:15, 15:22, 33:27). Początek meczu należał do gości, którzy w drugiej minucie prowadzili 5:0, jednak z czasem niewątpliwie mocniejsi gospodarze wyszli na prowadzenie, które momentami sięgało nawet 20 punktów. Przełomowym momentem spotkania było ostatnie 5 minut czwartej kwarty, kiedy słupszczanie zmniejszyli przewagę rywali do 6 punktów, a wówczas za 5 przewinień z parkietu zeszli kolejno Aleksander Kudriawcew i Omar Barlett. Cieszy powrót do formy kapitana Czarnych Przemka Frasunkiewicza, który zdobył najwięcej punktów z drużyny - 17. Wśród wrocławian świetny mecz rozegrał Jared Homan - 20 punktów. (mas)