ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Świąteczny konwój Coca-Coli2007-12-12  12:34:06
Kategoria: Aktualności

Znane z reklam, charakterystyczne czerwone ciężarówki Coca-Coli odwiedziły Słupsk. Przyozdobione świątecznymi lampkami o długości 360 m, ważące 18 ton samochody były tylko jedną z wielu atrakcji świątecznej akcji zorganizowanej przed hipermarketem Real w Kobylnicy. Studio nagrań, gry i zabaw oraz zdjęcia z Mikołajem - wszystko to czekało na słupszczan, którzy zdecydowali się spędzić ze swoimi bliskim kilka godzin w magicznej, świątecznej atmosferze.

Organizatorzy zadbali również o najmłodszych uczestników imprezy, na których czekało mnóstwo atrakcyjnych zabaw. Nie zabrakło m.in. konkursu jedzenia świątecznych pierników na czas, czy układania magnetycznych puzzli.

Impreza odbyła się w ramach akcji Coca-Cola „Dar dawania”. Każdy, kto kupi jeden z napojów: Coca-Cola, Fanta lub Sprite może wesprzeć akcję dożywiania dzieci Pajacyk, przesyłając specjalny kod znajdujący się pod zakrętką napoju świątecznej serii. Kod można wysłać sms-em na numer 71017 lub wpisać na stronie internetowej http://www.coke.pl/. (jas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl