ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Kradły i wpadły2007-10-06  16:02:34
Kategoria: Kronika Policyjna

Policjanci z II Komisariatu Policji w Słupsku zatrzymali dwie kobiety podejrzane o liczne kradzieże. 28-letnia Anna M. i 25-letnia Agnieszka M. ze Słupska wpadły w jednym ze sklepów przy ulicy Kossaka w Słupsku. Ukradły z niego różnego rodzaju artykuły chemiczne. Zostały zauważone przez personel i przekazane policji. Okazało się, że w tym samym sklepie monitoring zarejestrował jeszcze ich wcześniejszych kradzieże, a policjanci znaleźli przy zatrzymanych różne artykuły spożywcze skradzione w tym samym dniu z jednego z hipermarketów.

Jak ustaliła policja kobiety dopuściły się kilkudziesięciu kradzieży. Działały od około roku na terenie Słupska. Kradły w hipermarketach i dużych sklepach samoobsługowych. Od trzech miesięcy było to ich stałym źródłem utrzymania. Na „robotę” chodziły prawie codziennie.

W trakcie przeszukania mieszkania jednej z kobiet policjanci ujawnili kosmetyki pochodzące z kradzieży. Annę M. i Agnieszkę M. przesłuchano. Przedstawiono im zarzuty. Przyznały się do kradzieży. Prokurator Rejonowy w Słupsku zastosował dozór policyjny. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. (jas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl