ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Protest Ligi Polskich Rodzin2005-10-01  18:43:29
Kategoria: Aktualności

Liga Polskich Rodzin wystosowała pisemny protest do Prezydenta Miasta Macieja Kobylińskiego, wobec bezpłatnego udostępniania miejsca na Placu Zwycięstwa w Słupsku na potrzeby kampanii wyborczej Marka Borowskiego.

– Jak to jest, że Prezydent Kobyliński, który blokował zwolnienie z opłat przedsiębiorców otwierających działalność gospodarczą zezwala na sytuację, w której bogaty komitet wyborczy nie płaci za wykorzystanie miejsca, w którym prowadzi kampanie wyborczą? – pyta się poseł Robert Strąk. – Szczególnie bulwersujący jest fakt, iż aby obejść opłatę, imprezę wyborczą Marka Borowskiego słupski magistrat potraktował na równi z procesją.

Liga Polskich Rodzin domaga się od Prezydenta Miasta Słupska podjęcia natychmiastowych działań mających na celu wyegzekwowanie od komitetu wyborczego należnej miastu opłaty za udostępnienie Placu Zwycięstwa, lub pokrycie powstałej straty z pieniędzy prywatnych Prezydenta oraz urzędników odpowiedzialnych za wydanie szkodliwej dla budżetu miasta decyzji. (jas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl