ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
XIII Ogólnopolskie Zawody Policjantów2006-09-16  11:34:56
Kategoria: Aktualności

Sierż. Przemysław Wierzbicki i st. post. Bogdan Czaja z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku reprezentujący Komendę wojewódzką w Gdańsku zwyciężyli w klasyfikacji indywidualnej XIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji „Patrol roku”. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Udział w Turnieju par patrolowych brały po dwa najlepsze patrole z każdego województwa. Oprócz sprawdzianu wiedzy teoretycznej policjanci musieli zaprezentować swoje umiejętności podczas strzelania, pokonywania toru przeszkód i udzielania pierwszej pomocy.

Zwycięska para ze Słupska była także najlepsza w teście z wiedzy policyjnej. W nagrodę policjanci otrzymali Puchar przechodni Prezydenta RP, złote odznaki „Patrol Roku” oraz nagrody pieniężne.

Drużynowo ekipa Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku uplasowała się na 4 miejscu. Drugi patrol pomorskiej Policji sierż. Paweł Grzywak i st. post. Artur Białecki z gdańskich Oddziałów Prewencji uplasował się na 19 miejscu. Najlepsza w klasyfikacji drużynowej reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie otrzymała radiowóz marki Peugeot oraz Puchar Dyrektora Biura Kadr i Szkolenia Komendy Głównej Policji.


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl