ISSN 1897-2284

 
 
 
  Spis treści
:. Aktualności
:. Kultura
:. Sport
:. Felietony
:. Nasze rozmowy
:. Kronika policyjna
Redakcja
:. Kontakt e-mail
Partnerzy:
 
Starostwo przyjazne petentom2008-03-03  15:26:32
Kategoria: Aktualności

Od poniedziałku w Starostwie Powiatowym w Słupsku rozpoczęło pracę Biuro Obsługi Interesenta. Znajduje się ono po prawej stronie korytarza, tuż za wejściem głównymi drzwiami do budynku starostwa, w pokoju nr 1.

- Biuro Obsługi Interesanta powstało z myślą o udogodnieniu załatwiania spraw przez petentów urzędu, jak i usprawnieniu jego działania. W związku z tym interesanci starostwa nie musza chodzić po całym budynku w poszukiwaniu odpowiednich wydziałów i odpowiedzialnych za ich sprawy urzędników - wyjaśnia Leszek Kreft, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Słupsku.

- Każdy mieszkaniec powiatu, który chce załatwić swoją sprawę w urzędzie starostwa, powinien wejść do tego biura i przedstawić swój problem jednemu z trzech urzędujących tam pracowników. Otrzyma tu informację o pracy wykonywanej przez poszczególne wydziały starostwa, będzie mógł złożyć swoje wnioski i dokumenty, w razie potrzeby pobierze tu niezbędne druki do wypełnienia. Tam też uzyska informację o sposobie i terminie załatwienia jego sprawy, a w razie konieczności zostanie skierowany do specjalisty w danej dziedzinie - dodaje Kreft.

Biuro Obsługi Interesanta będzie otwarte w godzinach pracy urzędu, w poniedziałek od godz. 8 do 16, od wtorku do piątku od 7.30 do 15.30. (opr. jas)


 

  © 2005-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone   statystyki www stat.pl